En Yaratıcı Paylasım Ödülü
$ 1000 Ödül

  Hepimiz bu korona günlerinden sıkıldık değil mi? Sala Müzik olarak müziksiz geçmek bilmeyen günlerin sizler için eğlenceli bir hal almasını istedik ve bunun için bir Festival düzenlemeye karar verdik. Ancak, hepinizin enstrüman çalmadığını biliyoruz, bu yüzden sizi bu mükemmel festivale nasıl dahil edebileceğimizi düşündük ve Größe en güzel ve yaratıcı paylaşım ödülünü vermeye karar verdik.

  
Nasıl mı?


Herhangi bir enstrüman kullanmadan, sesinizin çok iyi olmasına gerek kalmadan, sosyal medya hesaplarınızdan en yaratıcı paylaşımı yaparak 1000 dolara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; (Twitter, Instagram, Facebook vb.) hayal ederek kurguladığınız en yaratıcı yayını veya içeriği paylaşmak ve yayınınız için Paylaşımınız aklınıza gelen herhangi bir yaratıcı içerik olabilir. Böylece insanlar yayınınızı arkadaşlarıyla paylaşmak için sabırsızlanır ve siz ödüle bir adım daha yaklaşmış olursunuz. En yaratıcı paylaşım ödülünde herhangi bir gönderi sınırlaması bulunmamaktadır. Komik bir video ile, güzel bir animasyonla veya yaratıcı ve aynı zamanda anlamlı içeriklerle paylaşımınızı güzelleştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar paylaşımda bulunabilir, istediğiniz kadar farklı video çekebilirsiniz. Böylece kazanmak için daha çok şansınız olacaktır. Unutmayın, kendinizi sınırlamadan en yaratıcı içeriği paylaşmanız ödülü kazanmanızı sağlayacaktır.
Paylaşımlarınızda kullanmanız gereken hashtagler:
#shareyourtalent #genießequarantäne #salafest Hashtaglerini Kullanarak ve ilgili platformda Sala Muzik sosyal medya hesabını ('' @salamuzik ” ) etiketlemelisiniz. 

Die Bezahlung erfolgt durch die folgenden Personen:

1. Sala Muzik'i paylaşım yaptığınız tüm farklı platformlarda takip edin. (Facebook, Twitter, Instagram ...)

2. Yaratıcı / komik / ilgi çekici / mutlu bir paylaşım oluşturun. (Kendinizi sınırlamayın, birden
fazla yayın da paylaşabilirsiniz)
3. Gönderinizi “@SalamuzikOlarak etiketleyerek ve #shareyourtalent #genießeQuarantäne
# salafest2020 Hashtaglerini kullanarak paylaşın.
4. Arkadaşlarınıza gönderinizi bildirin ve mümkün olan her yerde paylaşmalarına izin verin.
5. Kazanan şanslı ve en yaratıcı kişi siz olun!

Jürimiz: Bizi etiketleyerek ve hashtagleri kullanarak oluşturacağınız tüm farklı yayınlara göz atacak ve daha sonra en yaratıcı paylaşımı seçecek, böylece kazanan 1.000 USD'lik harika ödakün.

İçinizde var olan yeteneğinizi bizimle paylaşın. Birlikte bu zor zamanı tersine çevirebilmek ve gülümsemeyi unutmadığımız gelecekleri var edebiliriz.

Sala müzik ailesine hoşgeldiniz.
-

Sala Müzik Online Enstruman Festivali